Wie zijn wij

Nazli Nowrowzi

  • Praktijkhouder FysioPractice Zoetermeer
  • Msc Bekkenfysiotherapie i.o.
  • (Sport)Fysiotherapeute
  • Mulligan A+B
  • Dry Needling
  • Shockwave
  • Medical Taping
  • Echografie
  • Medisch Fitness
  • Manuele Lymfedrainage
  • Werkdagen: ma,di,woe,do,vrij/ @: n.nowrowzi@fysiopractice.nl

Alexander de Bruin

  • Handtherapeut
  • Gespecialiseerd in Handspalken
  • Medical taping
  • Shockwave
  • Dry Needling
  • Werkdagen: ma,di,woe,do/ @: a.debruin@fysiopractice.nl

Mariette van Driel

(Nog geen Foto)

  • Algemeen fysiotherapeut
  • Handfysiotherapeut
  • Medisch Fitness
  • Hydrotherapie
  • Orthopedische klachten
  • Werkdagen: ma,woe,vrij/ @: m.vandriel@fysiopractice.nl

 Marc Bravenboer  

  • Algemeen Fysiotherapeut
  • Verbijzondering in Sportfysiotherapie
  • Echografie
  • Shockwave
  • Therapeut bij Zorgvilla
  • Medisch Fitness
  • Orthopedische klachten tieners
  • Werkdagen: ma,woe,do,vrij/ @: m.bravenboer@fysiopractice.nl

Judith van der Zijde- Uittenboogaard

  • Manueel therapeut
  • Bsc Psychologie
  • Verdieping Nekklachten en brachialgie
  • Verdieping duizeligheid en hoofdpijn
  • Specialisatie Astma en COPD
  • Verdieping schouderklachten
  • Echografie Schouder
  • Werkdagen: ma, di, woe, do/ @:j.vanderzijde@fysiopractice.nl

Arjo Nowrowzi

(Nog geen Foto)

  • Algemeen Fysiotherapeut
  • Therapeut Zorgvilla
  • Shockwave
  • Medische Fitness
  • Bij Inval of vakantiewaarneming
  • Werkdagen: di,vrij/ @: a.nowrowzi@fysiopractice.nl

Esmeralda Penning

  • Administratie FysioPractice Zoetermeer
  • Werkdagen: ma,woe,vrij/ @: e.penning@fysiopractice.nl

Unice Dossett

(Nog geen Foto)

  • Oefentherapeut Mensendieck
  • Gespecialiseerd in houdingstechnieken
  • Houdingsproblematiek bij kinderen/ tieners
  • (Langdurige) Revalidatie
  • Chronisch zieken; Parkinson, MS, Neuromusculaire aandoeningen
  • RSI/KANS klachten
  • Schouderspecialist
  • Houdingsafwijkingen (Scoliose, Bechterew, Hernia)
  • Hoofdpijn/Spanningshoofdpijn
  • Motorische ontwikkeling kinderen
  • Revalidatie Chronisch zieken en Oncologie
  • Werkdagen: ma,wo,vrij/ @: u.dossett@fysiopractice.nl

Samenwerkingen inpandig

Op de locatie Dublinstraat 20-22 kunt u nog meer gezichten zien. Wij werken nauw samen met de volgende instanties:

Irma van vliet

  • Podoloog
  • Voetmedica
  • Werkdagen: do/ @: info@voetmedica.nl

Marieke Hendriks

  • Diëtiste
  • Dietheek
  • leefstijlcoach
  • Werkdagen: woe, za/ @: m.hendriks@dietheek.nl

Dirry Gemmink

  • Diëtiste
  • Praktijkhouder
  • Dietheek
  • Werkdagen: do/ @: d.gemmink@dietheek.nl

Kinderpraktijk Parentus

  • Ouder kind begeleiding
  • Peutergym
  • Begeleiding basisscholen
  • Werkdagen: wo/ @: info@parentus.nl