Wie zijn wij

Nazli Nowrowzi

  • Praktijkhouder FysioPractice
  • Zoetermeer (Sport)Fysiotherapeute
  • Mulligan A+B
  • Dry Needling
  • Shockwave
  • Medical Taping
  • Echografie
  • Medisch Fitness
  • Werkdagen: ma,di,woe,do,vrij/ @: n.nowrowzi@fysiopractice.nl

 

Timo van der Ende

(Nog geen foto)

  • Manueel therapeut i.o
  • Medical taping
  • Shockwave
  • Therapeut bij Owercare, zorgvilla
  • Medisch Fitness
  • Werkdagen: ma,do/ @: t.vanderende@fysiopractice.nl

 

Sharon Heskes

 

  • Handtherapeut
  • Claudicatio therapeut, aangesloten bij claudicationet
  • Running-therapeut
  • Dry needling
  • Shockwave
  • Manuele Lymfedrainage
  • Medisch Fitness
  • Werkdagen: ma,di,do,vrij/ @: s.heskes@fysiopractice.nl

 

Mellisa Westdijk

  • Praktijk- Manager
  • Kinderfysiotherapeut i.o.
  • Werkt samen met basisscholen: de Buut, Nova Stella, Wilhelminaschool en Paulusschool te Zoetermeer
  • Mama & Baby Fit
  • Dry Needling
  • Medical taping
  • Shockwave
  • Medisch Fitness
  • Werkdagen: ma,woe,vrij/ @: m.westdijk@fysiopractice.nl

 

 Marc Bravenboer  

  • Algemeen Fysiotherapeut
  • Therapeut bij beloften elftal SVB Excelsior Rotterdam
  • Verbijzondering in
  • Sportfysiotherapie
  • Echografie
  • Shockwave
  • Therapeut bij Owercare, Zorgvilla
  • Werkdagen: ma,woe,do,vrij/ @: m.bravenboer@fysiopractice.nl

 

Ashley van Kruijswijk

(Nog geen Foto)

  • Algemeen Fysiotherapeut
  • Dry Needling i.o.
  • Mindfullness fysiotherapeut i.o.
  • Shockwave
  • Medische Fitness
  • Therapeut Owercare, Zorgvilla
  • Werkzaam op locatie Pijnacker en Zoetermeer
  • Hydrotherapie
  • Werkdagen: ma, di, woe, do, vrij/ @:a.kruijswijk@fysiopractice.nl

Arjo Nowrowzi

(Nog geen Foto)

  • Algemeen Fysiotherapeut
  • Therapeut Owercare, Zorgvilla
  • Werkzaam op locatie Pijnacker en Zoetermeer
  • Shockwave
  • Medische Fitness
  • Hydrotherapie
  • Werkdagen: di,vrij/ @: a.nowrowzi@fysiopractice.nl

 

Esmeralda Penning

  • Administratie FysioPractice Zoetermeer & Pijnacker
  • Werkdagen: ma,woe,vrij/ @: administratie@fysiopractice.nl